Podręcznik na prawo jazdy 2017.

Jak wybrać idealny podręcznik dla kandydatów na prawo jazdy kategorii B? Na rynku jest dostępnych kilka popularnych książek z których „uczy się” dziś praktycznie 90% Kursantów.

Dlaczego „uczy się?” zostało użyte w cudzysłowie? Prawda jest taka, że książki rozdawane w szkołach jazdy czyta mały ułamek osób które je otrzymują od swoich instruktorów. Można powiedzieć szkoła jazdy spełniła swój obowiązek i zaopatrzyła Kursanta w książkę najczęściej jeszcze ze staroświecką aplikacją na płycie CD.

Jednak czy instruktorzy nie powinni zastanowić dlaczego tak się dzieje? Dlaczego tak wielu Kursantów otrzymanej książki nawet nie przekartkuje? Nie jest to wina samych Kursantów tylko w dużej mierze tego, że grube napisane ciężkim językiem podręczniki nie są dziś dla młodego człowieka atrakcyjne.

Idealny zestaw materiałów dydaktycznych dla Kursanta jest:
1) zwięzły poradnik z powtórzeniem najważniejszych przepisów ruchu drogowego;

ksiazka-prawo-jazdy

2) rozbudowany e-kurs, czyli multimedialny podręcznik z dużą ilością przykładów i animacji opisujących przepisy ruchu drogowego;

e-kurs-na-prawo-jazdy

3) testy na prawo jazdy online zawierające dokładnie wszystkie pytania egzaminacyjne stosowane na egzaminach państwowych;

testy-na-prawo-jazdy

4) aplikacja pobierana na smartfon zawierająca pełną bazę pytań;

 

5) dostęp do forum ze wsparciem instruktorów.

 

O wiele prościej zrozumieć przepisy ruchu drogowego jeśli możesz to obejrzeć na przykładach wybierz Pakiet PEŁNA TEORIA ZdamyTo.com który zawiera komplet wszystkich oficjalnych pytań stosowanych na egzaminach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s