Więcej pytań w testach na prawo jazdy 2016!

Czy w 2016 roku planowane jest zwiększenie puli pytań egzaminacyjnych?
Tak . Ilość pytań wzrośnie już prawdopodobnie we wrześniu 2016 o 441 sztuk pytań.

Jak ten proces w rzeczywistości będzie wyglądał?

Zgodnie z obowiązującym prawem cała baza pytań jest informacją publiczną co oznacza, że pytania są jawne łącznie z filmami i zdjęciami.

W pierwszej kolejności nowe pytania muszą zostać opublikowane przez Ministerstwo na stronie resortu! Dopiero po takiej publikacji zaczną pojawiać się na egzaminach państwowych.
Jak tylko nowe pytania pojawią się na stronie Ministerstwa praktycznie od razu dostępne będą w testach na ZdamyTo.com dla wszystkich Kursantów, którzy posiadają dostęp do testów swojej kategorii.

Ile może potrwać proces dodawania pytań? Najprawdopodobniej wszystkie 441 pytań nie zostanie dodanych do bazy w WORD-ach jednocześnie tego samego dnia. Pytania mogą być dodawane  etapowo mniejszymi ilościami. Eksperci odpowiadający za przeprowadzania egzaminów po dodaniu nowych pytań sprawdzają jak na dane pytanie odpowiadają kursanci jaki procent odpowiedzi jest prawidłowa i czy pytania sprawiają trudność. Dodanie wszystkich 441 pytań może potrwać nawet kilka tygodni.

Czy osoby które zdają egzaminy pod koniec września powinny się bać? Zdecydowanie zalecamy systematyczną naukę i zachowanie spokoju. Ucząc się z testów na prawo jazdy ZdamyTo nic na egzaminie Was nie zaskoczy. Jak tylko pojawią się nowe pytania od razu będą dostępne w testach w odpowiednich działach tematycznych.

O wszystkim informujemy na fanpagu.

2016_08_12_ministerstwo_pismo_ilość_pytań 001
Każde pytanie egzaminacyjne jest obecnie JAWNE! Wszystkie aktualne oficjalne pytania są dostępne w testach na prawo jazdy ZdamyTo.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s