Testy na prawo jazdy Android

Jeszcze kilka lat temu programu komputerowe przygotowujące do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy były dostępne tylko na płytach CD. Pomimo, że ten odchodzący już do historii nośnik danych nadal jest bardzo popularny w szkołach nauki jazdy to dziś młodzi ludzie znacznie chętniej korzystają z aplikacji do nauki testów na prawo jazdy online lub takich pobieranych na smartfon w systemie Android.

Testy na prawo jazdy na smartfon z systemem Android zawierające dokładnie wszystkie aktualne pytania z egzaminów państwowych są dostępne w aplikacji Testy na prawo jazdy ZdamyTo B. 

 

str6-rys1

 

Od początku 2016 roku, kiedy całą pula pytań wykorzystywanych na egzaminach państwowych jest jawna i ogólnodostępna powstało już kilka aplikacji mobilnych dostępnych w sklepie Google Play. Warto wybrać aplikacje przygotowaną przez znaną firmę posiadającą w swojej ofercie także inne multimedialne oprogramowanie służące osobom przygotowującym się do zdobycia prawa jazdy, takie jak e-kursy z lektorem i animacjami lub książki dla szkół nauki jazdy.

Czy nauka z testów na prawo jazdy na smartfonie wystarczy, aby zdać egzamin państwowy? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Jeśli masz już solidne przygotowanie zdobyte na wykładach w szkole jazdy lub kursie internetowym (tzw. wykładach online) to można śmiało powiedzieć, że wystarczy przejrzeć dokładnie po wszystkich pytaniach jakie mogą trafić się na egzaminie państwowym z szczególną uwagą przyjrzeć się tym pytaniom, które sprawiają Ci największą trudność, a zdasz spokojnie test w swoim ośrodku egzaminacyjnym.

Większą gwarancje skutecznego przygotowanie do egzaminu otrzymasz jednak ucząc się zarówno z dobrych testów na prawo jazdy online na większym ekranie np. laptop lub komputer stacjonarny, a ze smartfona korzystając dodatkowo. Dlaczego takie podejście? Jak już zaczniesz się uczyć do egzaminu i robić testy to zobaczysz, że wiele sytuacji przedstawionych na filmie lub zdjęciu do którego jest pytanie trzeba obejrzeć w większym rozmiarze. Nie wszystkie sytuacje są takie jednoznaczne, czasem jakiś pojazd widać w oddali, czasem na filmie przedstawiona jest sytuacja, że jedziesz za pojazdem szkoleniowym. Czy na ekranie smartfona dojrzysz L-kę na dachu pojazdu przed Tobą?

Nawet jeśli powyższe Cie nie przekonało i nadal uważasz, że możesz dobrze przygotować się do egzaminu robiąc tylko testy na smartfonie to moja prośba jest taka spróbuj wykonać choć kilka egzaminów próbnych na ekranie komputera przed samym egzaminem, ponieważ egzamin w swoim WORD będziesz zdawać na komputerze, a nie na smartfonie, chociaż pytania będę te same.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s